Hoi Peter en de Fishguppy’s.
We gingen deze keer niet naar het zoute water.
We gingen naar Schouwen Duiveland naar een vijvertje met karpers voorns en Giebels.
Ik ben die ochtend nog wezen voetballen en gewonnen met 11-5.
Aangekomen op de stek.
Hebben we allemaal karpers aan het oppervlak zien zwemmen. Genoeg geluld over het opstarten, nu het echte vissen.
Het was rustig, maar een paar kinderen waren aan het vissen.
Dus wij konden naar ons plekkie dat was fijn.
Binnen 5 minuten kwam de eerste karper, niet lang daarna de 2de karper en zo voort.
Fishguppy > juni 27, 2021
Hey mannen, netjes gedaan weer, jullie weten je stekjes wel te vinden!
Hier zitten in onze achtertuin dag en nacht karpervissers, maar heb ze nog niks zien vangen.
Groetjes Peter
Stefan Groenheide > juni 27, 2021
Hey Bredt, dat heb je weer mooi geschreven, het was gezellig! Volgende keer zijn de meiden er weer bij.
Groeten, Stefan
Henry > juni 27, 2021
Hoi Bredt,
Een leuk verslag met mooie foto’s van jullie belevenissen aan de zoetwaterplas.
Zowel met vissen als met voetballen b!ijken jullie momenteel in topconditie te zijn, geniet daarvan.
Voordat ik jaren geleden ging zeevissen, zowel van het strand als van de kant kwam ik ook bijna wekelijks bij onze visvijver in het dorp, overdag wat witvis en ’s avonds natuurlijk voor de paling. Nu ga ik met regelmaat zoals jullie weten met m’n trouwe en goede vismakker Sjakie naar het zoute maar als het reizen te vermoeiend gaat worden ben ik er vast van overtuigd om weer op m’n fietske naar de hengelvijver te trappen om net als jullie de voorn en de giebels proberen bij hun lurven te pakken.
Veel p!ezier en goede vangst bij jullie volgende visserij.
Groetjes, Henry
Gino > juni 27, 2021
Hoi Bredt enz…
Je hebt er weer een mooi verslag van gemaakt je begint er een echte PRO in te worden hoor, ook leuke foto’s trouwens.
Jullie vangen altijd wel je vis dat is al een kunst op zich…
Hier bij ons in Rilland-Bath is ook een grote vijver waar ze heel der weekends kamperen om karpers aan de haak te slaan. Gelukkig doe ik dit persoonlijk niet anders zat ik er misschien ook in de weekends 😂
Succes nog verder.
Grtjs Gino
Nico > juni 27, 2021
Hallo Bredt. Wat een vangsten en daarvan zeer mooie foto’s van gemaakt. En met ook leuk verslag is het dan helemaal af. De glimlach straalt het van allemaal er af goed gedaan top.
Groetjes De Zeehondentemmer.
Eldert > juni 27, 2021
Lekker weekend gehad Bredt. Eerst jezelf uit de naad lopen achter een bal aan en winnen, en dan jezelf uit de naad werken om vis op de kant te krijgen. Goed bezig .
Groet Eldert
ies > juni 27, 2021
Hallo Brett en familie en kennissen.
Zo nog even voor het grote oranje festijn begint een heerlijk verslag lezen en uiteraard een antwoordje verzinnen, Nah echt verzinnen hoef ik eigenlijk niets, het is een schitterend verslag opgefleurd met de mooie foto’s van de vangst, Jammer dat de doelpunten niet in beeld gevat zijn dat zou de kers op de taart zijn. voor de volgende sessie, zoet of zout, wens ik jullie kromme hengels toe.
Groetjes Ies
Hugo > juni 27, 2021
Hallo Mannen,
Wat een vangsten, jullie zijn van alle visserijen thuis hè. Leuk als je wat kan afwisselen als de vis niet bijt aan het zoute dan maar gaan vissen op het zoete knap mannen. Succes bij jullie volgende missie.
Groetjes Hugo