Beste Peter,
Het is al weer eventjes geleden dat ik een vis verslag heb ingestuurd. We zijn zojuist terug gekomen vanuit zuid Engeland.
Ik had mijn strandhengels mee genomen en voldoende materiaal want ik wist niet wat ik aan zou treffen hoe te vissen en waarmee. Heb in de omgeving van Torcross mijn hengels 3 x opgetuigd.
Wel is er lokaal een probleem om zee aas te verkrijgen en hier weten ze dan ook de prijs hiervan. Heb uiteindelijk met zager kunnen vissen. Had ook nog een aantal pogingen gedaan om makreel te vangen. Helaas was deze nog niet op de kust aangekomen. Toen ik mijn eerste lipvis ving vond ik dat heel speciaal maar vrij snel daarachter een hondshaai van 60 cm.
Ook een vis die ook nog nooit had gevangen was een rode zeebrasem op deze avond 3 stuks rond de 30 cm.
Dus ik was de koning te rijk. Diverse andere vissers vingen niks en ik wel! Ook wat overlegd met de lokale vissers die ook aan het strand stonden te vissen deze hadden wel leeglopers aan kunnen komen maar daar betaal je dan wel de hoofdprijs voor +- 5 pond voor 10 stuks. Totaal had ik in 3 sessies 1 lipvis/3 hondshaai(dogsfisch)/ en 4 zeebrasems gevangen. Het was een hele leuke ervaring.
Gr Gerard
Blijf op de hoogte en like ook onze facebook pagina
Peter(Fishguppy) > juni 25, 2017
Hey Gerard, idd een tijdje geleden, maar ik ben erg blij met ieder verslag en niets is verplicht toch?
Lijkt me een erg leuke ervaring en die ben jij weer rijker!
Groetjes Peter
jack > juni 25, 2017
Hoi Gerard dat was een mooie vistrip mooi verslag met mooie foto,s,en dan ook nog van vissen die we hier niet zien dat was genieten .groetjes Jack.
Gerard > juni 25, 2017
Hallo Peter en Jack,
Bedankt voor jullie leuke reactie’s .
Op vakantie en je visspullen mee das top als dat kan.
Gr Gerard
Nico > juni 26, 2017
Hoi Gerard. Prachtige foto’s van die locatie daar en een zeer leuk verslag er van gemaakt.
Groetjes De Zeehondetemmer
Henry > juni 26, 2017
Hey Gerard,
Een prima verslag met mooie foto’s.
Hondshaaien worden hier ook wel gevangen maar lipvissen en rode zeebrasem is toch inderdaad wel iets aparts. In verschillende Europese landen hanteren ze inderdaad belachelijke prijzen voor wat aas maar zoals je zelf zegt; Een paar hele leuke ervaringen rijker!!! Goede vangst voor je volgende vissessie.
Groetjes, Henry
Alain Tulleneers > juni 28, 2017
hoi Gerard
Mooi om dat met ons te delen,een ervaring rijker.GrtAlain
Paul > juni 29, 2017
Wat een leuk verslag en idem foto’s lijkt mij heel bijzonder om daar vanaf de kant te vissen! Leuke verrassende vangsten!