Home Overige Ochtend bij te Terneuzen

Ochtend bij te Terneuzen

Advertenties

Hoi medevissers,

Deze morgen moest ik even naar de waterkant de drang was te groot.

Gisteren even aas gehaald er waren enkel zagers en geen pieren altijd jammer maar had nog wat tappen in de vriezer dus die gingen ook mee. Aangekomen rond 8.00u en er niemand te bespeuren maar dat zegt niet altijd alles en zeker met deze weersomstandigheden vd laatste week.

De lijnen te water gelaten en het eerste half uur was het nog niks maar toen begon plots de hengeltop te dansen en ja gelijk een mooie wijting van 32.
Daarna kwam er wel elke draai een visje uit maar niet telkens de grote of de doubletten dat je wel verwacht als er wijting is.

Maar ik vang vis dus is het goed.

Ik neem 6 maatse mee de te kleine zwemmen weer ook als de 2 grondels.

Grtjs Gino

Blijf op de hoogte en like ook onze facebook pagina

4 reacties

  1. Paul > oktober 26, 2025

    Antwoord

    Dat lijkt mij een mooie stek om te vissen! Helemaal top Gino. Hopelijk volgende keer wat meer vis maar toch even lekker erop uit geweest!

    Groeten,

    Paul

  2. Leen > oktober 26, 2025

    Antwoord

    Hoi Gino
    Toch weer een paar visjes voor in de pan
    Eet smakelijk zou ik zeggen
    Groet.leen

  3. Stefan > oktober 26, 2025

    Antwoord

    Hoi Gino, lekker gevist op een mooie stek, waar we vorig jaar ook mooie wijtingvangsten hadden, misschien komen de grote scholen nog wel, het is nog best vroeg he.
    Groeten,
    Stefan

  4. GINO > oktober 26, 2025

    Antwoord

    Hoi Paul,

    Is een ideale stek als er veel wind uit de zee komt.
    @ Stefan ik denk nog een week of 2 en dan komt dat vast goed.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *