Home Visgids Oosterschelde Hans en Jack en Mick op de Baars , van de kant

Hans en Jack en Mick op de Baars , van de kant

Advertenties

Elke dag nieuw op deVisExpert: blogs over de beste stekken, vistechnieken, onderlijnen en ‘Ken je vissoort’ – waar, wanneer en hoe je ze vangt, seizoen voor seizoen. Maar de beste kennis komt van vissers zelf. Meld je gratis aan, plaats je visverslag en help andere vissers aan hun volgende vangst. Geen Facebook, wél echte vissers – klik op de banner!
Hét nieuwe visforum – deel je vangst, ontdek visstekken en praat mee met andere vissers. Word gratis lid op devisexpert.nl


Hallo Peter,

zoals beloofd he, hier wat foto’s en een verslagje, het gaat er voorzichtig op lijken: Jack, Mick en ik hebben de eerste leuke baarzen gevangen, hier gingen vele sessies aan vooraf waarbij maar mondjesmate een baarsje op de kant kwam en meestal eigenlijk helemaal niets.

Hans en Jack en Mick op de Baars , van de kant

Hans en Jack en Mick op de Baars , van de kant

Maakt niet uit, ik ben hiermee alle slechte dagen vergeten en kijk alleen vooruit.

Op naar de volgende. Vanavond met de boot.

gr Hans

Blijf op de hoogte en like ook onze facebook pagina

1 reacties

  1. Peter(Fishguppy) > juni 29, 2011

    Antwoord

    Hoi Hans,
    zoals altijd heb ik het weer reuze naar mijn zin, als ik weer eens een bericht van jou krijg!

    Groetjes peter

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *