Mijn kleinzoon had vorige week de aflevering van vis tv aan het strand gezien en zag dat er zeebaars werd gevangen. Die vroeg toen gelijk aan zijn vader, Pa kun je opa vragen of wij een keer naar het strand kunnen om op zeebaars te vissen? Daar ik met mijn Kl…. rug het vooruitzicht van een trapje (in vergelijking van de duizend zuchten trap) en het zware zand dat net meer kan moest er een alternatief komen. Voor de zeebaars kan de Stenenglooiing een leuk alternatief zijn, zeker als je meer in de richting van de strekdam gaat. Het water is daar ondieper. alleen zelf daar zwemmen ( wat mijn kleinzoon wilde combineren met vissen ) is daar op die jonge leeftijd niet echt optimaal. maar goed. Eerst maar even aas gehaald bij Naturel hengelsport en richting Maasvlakte gereden. een plek opgezocht waar het enigszins beloopbaar was hengels klaar gemaakt en eerste hengel te water en binnen de minuut de eerste tikjes, tweede hengel ernaast ook binnen 2 minuten leuke tikken die hengel draaiden we dus als eerste binnen en een Zeebaarsje kwam binnen, volgens mijn kleinzoon was hij groter dan die van VisTV tweede hengel zat niets aan.


Daar het toch niet prettig lopen was en de kleine daar duidelijk niet zijn plannen kon uit voeren zijn we verkast naar slag Maasmond daar kon hij zwemmen en vissen. uhhh ik bedoel krabben voeren, elke 5 minuten haken kaal.
Maar goed mijn kleinzoon eigenwijs als hij is uhh vergelijk baar met de rest van zijn familie, wilde even zelfstandig mijn 5 meter stokkie bemannen en moest toch toegeven dat hij daar nog hulp bij nodig had. Maar hij weet nu hoe een zeebaars er echt uitziet en dus is de missie geslaagd. We hebben de dag afgesloten Hamburgers bereklauwen en patat we zijn nog even langs paarkeer plaats 6 gereden om hem ook even een strand te laten zien. Over een paar jaar zal hij ook de Steenglooiing wel onder de knie krijgen zodat hij daar ook leuke vis dagen krijgt.
Heren en Dames groetjes en vang ze.
Peter(Fishguppy) > juni 15, 2025
Ha Ies, weer een geweldige familie dag gehad aan t water, wat wil een mens nog meer, tja dikke baarzen, maar die zijn niet oproepbaar.
Ik ben geen fan van foto’s waar visser zonder hoofd op staat, maar voor deze ene keer omdat daar het baarsje opstaat.
Voor de volgende vele aanbeten en forse vissen toegewenst!
Grtjes Peter
Eldert > juni 15, 2025
Ha Ies
Weer een leuk dagje uit achter de rug met familie . Heerlijk aan het water en kleinzoon waarschijnlijk tevreden met zo een kanjer van een zeebaars . Daar kunnen die mannen van vistv nog wat van leren. Jij weer de rek en strekoefeningen voltooid e hopen dat alles nu weer lekker soepeltjes is om weer snel naar de waterkant te kunnen. Succes alvast .
Groet, Eldert
Hugo > juni 15, 2025
Hoi Les,
Je hebt er een leuke dag van gemaakt met je familie. Die jonge mannen zullen nog wel veel moeten opsteken van opa bij het vissen. Dat zijn dagen om te koesteren, dan is vis bijzaak. Ja Les we worden een dagje ouder hè man, en die jonge gasten denken niet aan onze oudere knoken🥴. Toch een baarsje kunnen vangen,,want de krabben niet normaal. Was bij mij net hetzelfde dan zie je het aas snel zaken hè. Veel succes bij je volgende trip, hopelijk dan met wat panvis.
Groetjes Hugo
Nico > juni 16, 2025
Hoi Les Leuk om met je kleinzoon te gaan vissen en daarvan leuke foto’s van gemaakt. .En met een verslagje er bij maakt het helemaal compleet. Voor de volgende trip heel veel succes weer alvast toegewenst dan. Beterschap ook nog met je rug daar
Groetjes Nico.
Stefan > juni 16, 2025
Hoi Ies, missie geslaagd en dat is het belangrijkste! Zwemmen en vissen tegelijk is best een mooie combinatie. Succes met je rug!
Groeten, Stefan
Martijn Boone > juni 17, 2025
Hoi Ies. Geweldig, vissen met je kleinzoon! Ik ben nog laaaaang geen opa maar dat moet gewoon fantastisch zijn. Zeker met dat mooie weer, tussendoor een beetje zwemmen, en wat mij ook erg aanspreekt is de dagafsluiting met bereklauwen haha. Is ook zeker mijn favoriet. Die aten Eldert en ik toen hij nog in Zeeland woonde wekelijks op Yerseke. Waar is de tijd gebleven… Heb je dat T-shirt nog besteld? LOL. Groetjes Martijn