De visspullen uit de auto gehaald en na de stek toe gelopen en eerst daar een hengel opgetuigd en even wachten tot het
water wat hoger was.
Toen ging pas tegen 10.45 de eerste onderlijn richting het zilte nat toe en was het wachten of er vandaag vis na boven zal komen. Kreeg pas over een 1 uur en beet bij
het ophalen zaten er twee botten er aan en Jan keek wel wat raar naar me toe en zei nee he.
De ene bot was 31 cm en heeft daar een foto gemaakt en ook nog een selfie maar moet daar
nog veel mee oefenen.
Jan was heel verkouden heb maar weinig gevist en met een hengel omdat hij veel op de grond lag om van de zon te genieten. En volgens mij had hij er zoveel last van en ook helemaal geen ene beet heb gezien en dus de moed in de
schoenen begon te zakken. Wel zei hij tegen mij dat hij de volgende keer daar eens wil gaan staan om te vissen en ik op zijn plek ik zei tegen Hem dat het niks uitmaakt omdat de vis overal
zwem. Heb nog 1 kleine Botje gevangen en ook nog 1 kleine Zeebaarsje en dat was het toen wij zijn gestopt tegen 14.00 met hoog water en alles opgeruimd en na huis terug gereden.
Heb wel zo goed als ik kan een verslag ingestuurd niet zo als Henry maar doe in ieder geval me best om de Fishgupper’s te laten weten hoe de vangsten waren bij Waarde. En toch lekker veel
in de zon gestaan en dat was ook al veel waard maar er stond geen wind en ook geen stroming bladstil en dat is meestal ook niet goed voor de platvis dan daar.
Groetjes Nico.
Fishguppy > maart 29, 2025
Ha Nico, dat heb je weer mooi gedaan, lekker een dagske alleen aan het water en nog vis vangen ook in deze slechte tijd, zou het een voorteken zijn?
Laten we hope dat er een visrijk voorjaar en zomer komt?
Ik wens je een fijn weekend!
Groetjes Peter
Eldert > maart 29, 2025
Ha Nico
Ik vind de vangst helemaal nog niet zo verkeerd hoor . En je verslag vind ik top . Prachtige foto’s, mooie selfie die zo ingelijst kan worden en aan de muur opgehangen kan worden. Ik heb genoten van je verhaal .
Groeten ,Eldert
Henry > maart 29, 2025
Hey Nico,
Super om na lange tijd weer een leuk verslagje van jullie belevenis aan het zoute te lezen. Toch ondanks de magere vangsten weer wat vis op de kant kunnen takelen en daarbij op jullie bijna vaste stek ook nog genieten van ’n stralend zonneke, da’s gewoon ’n prima begin van het voorjaar toch!!! Wat mij betreft hoef je niet meer te oefenen met selfies, het zijn allemaal leuke en duidelijke prentjes die je bij je verslag bijgesloten hebt, het begin is voor jullie weer gemaakt, ik wens je heel veel plezier en natuurlijk wat meer rammels op de toppen bij je volgende bezoekje aan de waterkant.
groetjes, Henry
Martijn Boone > maart 29, 2025
Heej Nico. Wat een mooi vangstbericht met mooie foto’s heb jij gemaakt! Om jaloers van te worden….! lekker aan het water gezeten en nog vis gevangen ook! Goed bezig Nico! Het ziet er geweldig uit! Suc6 met je volgende vistrip, dat zal niet lang meer duren denk ik? Groetjes Martijn
Jack jozen > maart 29, 2025
Hallo Nico.
Weer zoals we van jou gewend een prachtig verhaal en portretten je had ook fotograaf kunnen zijn. In iedergeval de eerste super bot binnen hopelijk is dit de voorbode voor het nieuwe seizoen ik denk dat Henry nog een paar weekjes afkijken voordat ons seizoen begint.
Heel veul groetjes Jack.
Hugo > maart 29, 2025
Hoi Nico,
Jij bent een echte zeebonk jong. Als iedereen aan het wachten is op de betere maanden, sta jij reeds aan het water. Bij deze temperaturen is het zeker lekker toeven aan het water, en dan ook nog wat vis naar boven takelen Super man. Ik denk dat je broer wat jaloers begint te worden. Binnen 2 weken ga ik mijn vriend op weg helpen bij het zeevissen, net voor ik vertrek naar Spanje. Maar dan is het natuurlijk in de het donker te doen hè! Nico succes bij je volgende sessie.
Groetjes Hugo
Leen > maart 30, 2025
Hoi Nico
Toch weer een paar visjes op het droge gekregen
Groet.leen
Stefan > maart 30, 2025
Hoi Nico, je hebt een prachtig verslag gemaakt van je visserij bij waarde. De vangst was misschien niet best, maar dat mag de pret niet bederven.
Alvast succes de volgende keer.
Groeten, Stefan
Nico > maart 31, 2025
Hoi Peter en Medevissers. Allemaal weer bedankt van jullie leuke reactie”s op mij
visverslag. En Hugo succes met het in leren van je Vriend en daarna nog alvast een fijne Vakantie toegewenst.
Groetjes Nico.
ies > april 1, 2025
Hey Nico, zoals de andere medevissers al gezegd hebben een prima verslag en de selfie pfff top man ik wou dat ik het zo kon, maar je hebt weer kunnen genieten van het mooie weer en een goede bot gevangen waar je mooie filetjes van kan snijden. Ik kan mij wel voorstellen dat Jan de handdoek in de ring gooit en een zwaar gemoed krijgt, dus volgende keer laat je hem gewoon op jou stekkie staan en ga jij op zijn plaats staan, wel ff 2 keer fluiten dan, zodat de vis weet dat je nu daar staat.
Groetjes Isaac